profil_1.png

Zespół

Cleo, Daniel, Karolina, Kasia i Magda – to my: studenci psychologii Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego. Stworzyliśmy tę stronę i kampanię dla Ciebie: chory, podejrzewający zaburzenie, rodzicu, studencie.

Naszym celem jest pomoc Tobie i twoim bliskim w codziennym funkcjonowaniu. Jesteśmy przekonani, że konkretne zasady wzajemnego współżycia, techniki terapeutyczne i narzędzia wzmacniające poczucie własnej wartości potrafią zdziałać cuda. Ich opisy znajdziesz w jednym miejscu – na naszej stronie. Oczywiście będzie ich przybywać, bo my też przecież wciąż się uczymy, by Ci pomóc. Dlatego pisz, co Ci pomaga, a co nie – Twój głos jest dla nas bardzo ważny.

 

 

Cleo

Od prawie dekady pracuje jako modelka. W wieku osiemnastu lat trafiła na ostry dyżur szpitala psychiatrycznego w Warszawie, gdzie zdiagnozowano u niej chorobę afektywną dwubiegunową. Leczy się psychiatrycznie od pięciu lat, co nie przeszkadza jej w pracy i osiąganiu kolejnych sukcesów. Ponadprzeciętną wrażliwość, charakteryzującą osoby chore psychicznie traktuje jako wartość dodaną. Bierze udział w charytatywnych projektach uświadamiających młodych ludzi w temacie chorób i zaburzeń psychicznych oraz mających na celu pozbycie się stygmatyzacji otaczającej ten temat. Studiuje psychologię na AHE w Łodzi i odpowiada za tę stronę internetową. Mieszka w Nowym Jorku z kotem Mironem. 

Screen Shot 2017-12-08 at 4.10.51 PM.png
 

 

Kasia Kopaczewska

Lider projektu. Dziennikarka i specjalista Public Relations. Studia z zakresu nauk politycznych i filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, obecnie psychologii na PUW (AHE w Łodzi). Szczęśliwa żona i mama.

 

Magda  Tabaka

Absolwentka filozofii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, obecnie studentka psychologii na PUW w Łodzi. Poszukiwacz tajemnic i nowatorskich rozwiązań, eksperymentator, fascynat psychologii transpersonalnej.

 

Karolina Szymczak

Lubi mieć własne zdanie, jej tok myślenia i patrzenia na świat zazwyczaj różni się od innych. Nigdy nic nie jest dla niej oczywiste, a czarne nigdy nie jest czarne dlatego współpraca z nią czasami bywa trudna. Prywatnie jest Mamą cudownej 3-letniej Dziewczynki, z którą dzieli swoją miłość do książek i do gotowania. To właśnie w kuchni z nosami w książkach i patelniach najczęściej można spotkać obie Panie. Co ciekawe buzie im się przy tym nie zamykają. Obie są gadułami, ale cóż, z genami trudno wygrać.

 

Daniel Florczak

Otwarty na dyskusję i drugiego człowieka, student psychologii na PUW (AHE w Łodzi). Pogodnie nastawiony do świata, pełen życiowej energii i głodu życia. Wolny duch, który nie zna ograniczeń, nie uznaje znaczenia określeń takich jak „nie wiem”, „nie umiem”, „nie dam rady” czy „tego nie da się zrobić”. Na co dzień stara się przekazać podobne wartości swojej nastoletniej córce.